Saç Ektirme Fiyat Listesi

0
21

 

Saç ekimi fiyatlarını belirleyen temel etken, saç ekimi yöntemleridir. Her yöntemin, maliyeti değişir. FUE saç ekimi fiyatları ile DHI saç ekimi fiyatları, farklı olarak uygulanmaktadır.

Saç ektirme fiyatı, kişilerin istekleri ve ihtiyaçlarına göre değişir. Saç ekimi için, kaç grefte ihtiyaç olduğunu öğrenerek hangi yöntem ile saç ekimi, yapılacağına karar verilmelidir.

FUE yöntemi ile saç ekimi fiyatları, 6.000 TL’ den başlamaktadır. DHI yöntemi ve FUE ile yapılan, traşsız saç ekimi fiyatları yaklaşık olarak, 2000 TL daha yüksektir. Fue tekniğinin bilgisayar aracılığıyla yapılmasını sağlayan, Robotik saç ekimi fiyatları diğer yöntemlerden, çok daha yüksektir. Robotik saç ekimi fiyatları, 20.000 TL ile 25.000 TL arasındadır.

FUE Saç Ekimi Fiyatları

FUE saç ektirme fiyatları, 6.000 TL ile 7.500 TL’ arasında değişmektedir. FUE yöntemi, saç köklerinin donör bölgeden mikromotor cihazı yardımı ile tek tek toplanarak, nakil edilmesidir. Günümüzde, en çok kullanılan saç ekimi yöntemidir. FUE saç ekimi fiyatları, diğer yöntemler ile karşılaştırıldığı zaman, daha uygun olan fiyatlardır.

DHİ Saç Ekimi Fiyatları

DHI saç ektirme fiyatları, 7.000 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

Kalem tekniği olarak da bilinen DHI yönteminde, medikal kalemler yardımı ile kanal açma ve kökün yerleştirilmesi, aynı anda yapılır.

DHI saç ekiminde, medikal kalemler kullanıldığı için, fiyat aralığı diğer yöntemlere göre daha yüksektir. Ancak, operasyon süresinin kısa olması da avantajdır.

Saç Kestirmeden Saç Ekimi Fiyatları

Saç kestirmeden yapılan saç ektirme fiyatları, 5.500 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir. Saç kestirmeden saç ekimi, DHI veya FUE yöntemi ile gerçekleştirilir.

Saç kestirmeden yapılan saç ekimi (traşsız saç ekimi) operasyonu, daha uzun zaman aldığı için, saç ekimi fiyatları da yüksek olmaktadır.

Saç Sıklaştırma Ekimi Fiyatları

Saç sıklaştırma ekimi fiyatları, 2.000 TL ile 4.500 TL arasında değişmektedir.

Saç sıklaştırma fiyatları, saç ekimi fiyatlarına göre daha düşük olur. Saç sıklaştırma işleminde, saç ekimine göre çok daha az greft kullanılır ve operasyon, daha az zaman alır. Bundan dolayı fiyatlar, klasik bir saç ekimine göre çok daha uygundur. Saç sıklaştırma ekimleri, FUE ya da DHI yöntemi ile gerçekleştirilir.

Robotik Saç Ekimi Fiyatları

Robotik saç ektirme fiyatları, 20.000 TL’den başlamaktadır. FUE yöntemine dayanan Robotik saç ekiminde greft toplama işlemi, doktorun kontrol ettiği bir bilgisayar tarafından gerçekleştirilir. Yüksek alt yapılı teknoloji gerektirdiği için, robotik saç ekimi fiyatları FUE ’den, yaklaşık iki kat daha fazladır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here