Saç Ekimi Yöntemleri ve Fiyatları

0
62

Saç ekimi fiyatlarında en önemli etken, saç ekimi yöntemleridir. Her yöntemin maliyeti değişiklik gösterir. FUE saç ekimi fiyatları ile DHI saç ekimi fiyatları arasında, önemli farklar vardır.

Saç ekimi fiyatları, kişilerin ihtiyaçları ve isteklerine göre değişir. Saç ekimi için, kaç grefte ihtiyaç olduğunu öğrenerek hangi yöntem ile saç ekimi, yapılacağına karar verilmelidir.

FUE yöntemi ile saç ekimi fiyatları, 6.000 TL’ den başlamaktadır. DHI yöntemi ile yapılan, saç ekimi fiyatları 7.000 TL’den başlar. Fue tekniğinin bilgisayar aracılığıyla yapılmasını sağlayan, Robotik saç ekimi fiyatları diğer yöntemlerden, daha yüksektir.

Saç Ekimi Yöntemleri ve Fiyatları

FUE  Saç Ekimi Yöntemi ve Fiyatları

FUE saç ekimi yönteminin fiyatları, 6.000 TL ile 7.500 TL arasındadır.

FUE yönteminde, saç kökleri donör bölgeden tek tek toplanarak, nakil edilir. Günümüzde, en çok kullanılan saç ekimi yöntemidir. FUE saç ekimi fiyatları, diğer yöntemler ile karşılaştırıldığı zaman, daha uygun olarak görünmektedir.

DHI Saç Ekimi Yöntemi ve Fiyatları

DHI saç ekimi yönteminin fiyatları, 7.000 TL ile 9.000 TL arasında değişir.

DHI saç ekiminde, yüksek teknolojili medikal kalemler  kullanıldığı için, fiyat aralığı biraz daha yüksektir. Ancak, operasyon süresinin kısa olması da avantaj sağlar.

Saç Kestirmeden Saç Ekimi Fiyatları

Saç kestirmeden yapılan saç ekimi fiyatları, 5.500 TL ile 15.000 TL aralığındadır. Saç kestirmeden saç ekimi işlemleri, DHI ve FUE yöntemleri ile gerçekleştirilir.

Saç kestirmeden yapılan saç ekimi,(traşsız saç ekimi)daha fazla zaman aldığından dolayı, saç ekimi fiyatları da yüksektir.

Saç Sıklaştırma Ekimi Fiyatları

Saç sıklaştırma ekimi fiyatları, 2.000 TL ile 4.500 TL aralığındadır.

Saç sıklaştırma fiyatları, saç ekimi fiyatlarına göre daha uygundur. Saç sıklaştırma işleminde, daha az greft kullanılır ve daha az zaman alır. Bundan dolayı fiyatlar, saç ekimine göre çok daha uygundur.

Robotik Saç Ekimi Fiyatları

Robotik saç ekimi fiyatları, diğer saç ekimi fiyatlarından biraz daha maliyetlidir. 20.000 TL’den başlamaktadır. FUE yöntemi ile yapılan Robotik saç ekiminde greftlerin toplanması, doktor kontrolünde olan bir bilgisayar ile yapılır. Yüksek alt yapılı teknoloji ile yapıldığından dolayı, robotik saç ekimi fiyatları biraz daha yüksek olmaktadır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here