Saç Ekimi 2021 Fiyat

0
107

Saç ekimi fiyatlarının belirlenmesinde, en önemli etken saç ekimi yöntemleridir. Her yöntemin maliyeti, değişik olarak açıklanmaktadır.

Saç ekimi fiyatı, kişilerin ihtiyaçları ve isteklerine göre değişir. Saç ekimi için, kaç grefte ihtiyaç olduğunu öğrenerek hangi yöntem ile saç ekimi, yapılacağına karar vermek gerekir.

FUE yöntemi ile saç ekimi fiyatları, 6.000 TL’ den başlar. DHI yöntemi ve FUE ile yapılan, traşsız saç ekimi fiyatları 7.000 TL’den başlar. Robotik saç ekimi fiyatları, diğer yöntemlerden yüksektir ve 20.000 TL ile 25.000 TL arasında değişmektedir.

FUE Saç Ekimi 2021 Fiyatları

FUE saç ekimi fiyatları, 6.000 TL ile 7.500 TL’ arasında değişmektedir. FUE saç ekimi yönteminde, saç kökleri donör bölgeden tek tek toplanarak, nakil işlemi yapılır. En çok kullanılan, saç ekimi yöntemidir. FUE saç ekimi fiyatları, diğer yöntemler ile karşılaştırıldığı zaman, daha uygun olduğu görülmektedir.

DHİ Saç Ekimi 2021 Fiyatları

DHI saç ekimi fiyatları, 7.000 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

DHI yönteminde, medikal kalemler yardımı ile kanal açma ve saç kökü yerleştirilmesi, aynı anda yapılır.

DHI saç ekiminde, medikal kalemler kullanıldığından dolayı fiyatlar, diğer yöntemlere göre daha yüksektir. Ancak, operasyon süresinin kısa olması avantaj sağlamaktadır.

Saç Kestirmeden Saç Ekimi 2021 Fiyatları

Saç kestirmeden yapılan saç ekiminin fiyatları, 5.500 TL ile 15.000 TL arasında değişir.

Saç kestirmeden yapılan saç ekimi operasyonu, daha fazla uzun zaman almasından dolayı, saç ekimi fiyatları da yüksek olur.

Saç Sıklaştırma Ekimi Fiyatları

Saç sıklaştırma ekimi fiyatları, 2.000 TL ile 4.500 TL arasında değişir.

Saç sıklaştırma fiyatları, saç ekimi fiyatlarına göre daha düşüktür. Saç sıklaştırma işleminde, saç ekimine göre çok daha az greft kullanılmasından dolayı operasyon, daha az zaman almaktadır. Bundan dolayı fiyatlar, bir saç ekimi fiyatlarına göre daha uygun olur.

Robotik Saç Ekimi 2021 Fiyatları

Robotik saç ekimi fiyatları, 20.000 TL’den başlamaktadır. FUE yöntemine dayanan Robotik saç ekiminde greft toplama işlemi, doktorun kontrol ettiği bir bilgisayar tarafından gerçekleştirilir. Yüksek alt yapılı teknoloji kullanılmasından dolayı, robotik saç ekimi fiyatları FUE saç ekimi fiyatlarından, yaklaşık iki kat daha fazladır.

Saç Ekimi Kaç Para 2021?

İhtiyaç olan greft sayısı ve uygulanacak olan saç ekimi tekniğine göre, minimum 2.000 TL ve maksimum 4.500 TL civarlarında saç ekimi fiyatları değişmektedir.

1 Greft Kaç Saç Teli Eder?

Bir greft yaklaşık olarak, 2-3 adet saç teli demektir. 2000 grefti dikkate alırsak, 4000-6000 saç kökü anlamına gelmektedir.

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here