Saç Ekimi 2020 Fiyat

0
71

Saç ekimi fiyatlarının belirlenmesinde, en önemli etken saç ekimi yöntemleridir. Her yöntemin maliyeti, değişik olarak açıklanmaktadır.

Saç ekimi fiyatı, kişilerin ihtiyaçları ve isteklerine göre değişir. Saç ekimi için, kaç grefte ihtiyaç olduğunu öğrenerek hangi yöntem ile saç ekimi, yapılacağına karar vermek gerekir.

FUE yöntemi ile saç ekimi fiyatları, 6.000 TL’ den başlar. DHI yöntemi ve FUE ile yapılan, traşsız saç ekimi fiyatları 7.000 TL’den başlar. Fue tekniğinin bilgisayar aracılığıyla yapılmasını sağlayan, Robotik saç ekimi fiyatları diğer yöntemlerden, çok daha yüksektir. Robotik saç ekimi fiyatları, 20.000 TL ile 25.000 TL arasındadır.

FUE Saç Ekimi 2020 Fiyatları

FUE saç ekimi fiyatları, 6.000 TL ile 7.500 TL’ arasında değişmektedir. FUE saç ekimi yönteminde, saç kökleri donör bölgeden tek tek toplanarak, nakil işlemi yapılır. En çok kullanılan, saç ekimi yöntemidir. FUE saç ekimi fiyatları, diğer yöntemler ile karşılaştırıldığı zaman, daha uygun olduğu görülmektedir.

DHİ Saç Ekimi 2020 Fiyatları

DHI saç ekimi fiyatları, 7.000 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

DHI yönteminde, medikal kalemler yardımı ile kanal açma ve saç kökü yerleştirilmesi, aynı anda yapılır.

DHI saç ekiminde, medikal kalemler kullanıldığından dolayı fiyatlar, diğer yöntemlere göre daha yüksektir. Ancak, operasyon süresinin kısa olması avantaj sağlamaktadır.

Saç Kestirmeden Saç Ekimi 2020 Fiyatları

Saç kestirmeden yapılan saç ekiminin fiyatları, 5.500 TL ile 15.000 TL arasında değişir.

Saç kestirmeden yapılan saç ekimi operasyonu, daha fazla uzun zaman almasından dolayı, saç ekimi fiyatları da yüksek olur.

Saç Sıklaştırma Ekimi Fiyatları

Saç sıklaştırma ekimi fiyatları, 2.000 TL ile 4.500 TL arasında değişir.

Saç sıklaştırma fiyatları, saç ekimi fiyatlarına göre daha düşüktür. Saç sıklaştırma işleminde, saç ekimine göre çok daha az greft kullanılmasından dolayı operasyon, daha az zaman almaktadır. Bundan dolayı fiyatlar, bir saç ekimi fiyatlarına göre daha uygun olur.

Robotik Saç Ekimi 2020 Fiyatları

Robotik saç ekimi fiyatları, 20.000 TL’den başlamaktadır. FUE yöntemine dayanan Robotik saç ekiminde greft toplama işlemi, doktorun kontrol ettiği bir bilgisayar tarafından gerçekleştirilir. Yüksek alt yapılı teknoloji kullanılmasından dolayı, robotik saç ekimi fiyatları FUE saç ekimi fiyatlarından, yaklaşık iki kat daha fazladır.

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here