Gold FUE Tekniği

0
81
Procedure for stimulating hair growth mesotherapy. Hair transplant in men.; Shutterstock ID 1661503774; Notes: RR digital

Gold FUE tekniği ile Saç ekiminde, saç köklerinin alındığı başın arka kısmında ve saçların ekildiği alanlarda, altın uçlu iğneler kullanılır. Altın uçlu özel iğneler, kullanılması ile bir takım olumsuz durumlar, ortadan kaldırılır.

Altın uçlu yöntem ile saçların alındığı verici alan, hızlı bir şekilde iyileşir.

FUE Gold Tekniği

FUE gold tekniği, özellikleri olan bir saç ekimi tekniğidir. Kullanılan aletler, özel olarak tasarlanır. Saç ekimini daha verimli hale getirmek için, özel olarak imal edilirler.

FUE gold tekniğinde, kullanılan aletler altından yapılır. Altın, insan vücudu ile çok iyi uyum sağlayan bir metaldir. Altın, greftin kalitesini korumaktadır ve dokunun doğal yapısında, bir değişiklik yapmaz.

FUE gold tekniği, mikro parazitler ortaya çıkmadan, saç kökü kanalının açılmasına imkan sağlamaktadır. Saçlı deriden alınan saç kökleri, bir süre sonra büyümeye başlar.

Nakledilen Köklerin Tutunma Oranı?

FUE gold tekniği ile ekilen her saç kökünün, tutunma oranı yüksek olarak gerçekleşir. Bazı yöntemlerin uygulamalarından dolayı, greftler zarar görür. Ayrıca, her saç kökünün tutunmama ihtimali vardır. Altın alet ve cihaz kullanılması ile FUE gold tekniğinde, ekilen her saç kökü yüksek oranda tutunur.

Saç Ekimi İşleminin Aşamaları

Hastanın, ilk olarak kan örneği alınır ve incelemesi yapılır. Hasta, saç ekimi işlemi için hazırlanır. Hastaya sınırlı uyuşturma yapılarak saç ekimi işlemine başlanır. Saçlı derideki sağlam kökler, FUE gold tekniğine göre alınır. Saç dökülen bölgelere kanallar açılır ve toplanan saç kökleri, bu kanallara yerleştirilir.

Saç Ekimi Sonrası İyileşme Süreci

Altından imal edilen aletler dokulara ve saçlı deriye zarar vermez. İyileşme süreci daha kısa zamanda tamamlanır. Kabuklanmalar çok hafif olur ve hızlı bir şekilde dökülür. Yeni saçlar, daha kısa zaman içerisinde çıkar.

FUE Gold Tekniği Saç Ekimi Fiyatları

FUE gold tekniği ile saç ekimi fiyatlarının belirlenmesi için, nakil edilecek greft sayısının belirlenmesi gerekir. Bundan dolayı, fiyatlandırma kişiye göre değişir. Yapılacak olan muayene esnasında kişinin, saçındaki dökülme oranı, alınması gereken greft sayısı ve saçlı bölgede var olan greft sayısı önem taşır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here