Fiber FUE Saç

0
188

Kellik sorunu yaşayan insanlar, daha önce uygulanan yöntemlerden çok farklı olan Fiber FUE yöntemi ile kısa zamanda, gür saçlara sahip olabilmektedir. Etkili ve çok hızlı yöntem olan fiber FUE yönteminin, diğer yöntemlerden en önemli farkı saçların dokular ile birlikte alınarak, özel bir solüsyonun içerisinde bekletilmesidir. Fiber FUE yönteminde, özel olarak üretilen solüsyon sayesinde saç dokularının ekim işlemine kadar geçen sürede, canlı olarak kalması sağlanmaktadır.

Genellikle, estetik kaygı yaşayan ve dış görünüşüne önem veren insanlar, saç ekimi yaptırmaya karar verirler. Saç ekimi işleminde, tedavi süreci uzun sürdüğünden dolayı insanlar bu işlem için, karar vermekte zorluk yaşayabilirler. Saç ekiminde, yeni yöntem olan ve tamamen Türk uzmanlar tarafından geliştirilen Fiber Fue saç ekimi işleminde, tedavi süreleri yaklaşık 3 aylık bir zaman alır. Klasik saç ekimi yöntemlerinde yaşanan, saç dökülmesi ve saç derisi sorunları olmaz. Fiber Fue saç ekimi yöntemi, saç ekimi yaptıracak kişilere çok kısa zaman içerisinde sağlıklı ve gür saçlara, kavuşma imkanı sağlamaktadır.

Fiber FUE Yönteminin Avantajları

  • Üç aylık bir sürede, kellik sorunu ortadan kalkmaktadır.
  • Diğer yöntemlerde dökülme oranı % 80 dolayında olurken, fiber FUE yönteminde dökülme oranı, % 10 seviyelerinde olmaktadır.
  • Doku nakli tekniği ile yapıldığından dolayı, %100 kesin sonuç vermektedir.
  • Fiber FUE yönteminde, ekilen saç kökü deri ile birleşerek deriye yapışır. Bu birleşme sonucunda dökülme meydana gelmez, dökülme olursa da çok az miktarda olur.

Fiber Fue Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Gelişmiş doku nakli olan Fiber FUE saç ekimi yönteminde, dokular kılcal damar ile birleştiği için, çok hızlı sonuç alınır. Özel solüsyonda bekleyen dokular, beklediği solüsyonda canlanır ve köklerin kafa derisine kısa sürede yapışmasını sağlar. Bundan dolayı saç ekimi sonrası dökülme çok az olur. Fiber FUE Türkiye’ye özel bir yöntemdir.

Fiber FUE yönteminde, gür ve sık saçların oluşması çok kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Saç ekimi yaptıracak kişinin, DNA’sı ile ilgili bir sorun olmadığı takdirde, işlem 3 ay içerisinde sonuç vermekte ve saç oluşması başlamaktadır. Bundan dolayı, Fiber FUE saç ekimi yöntemi, son zamanlarda çok rağbet görmeye başlamıştır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here