En Uygun Saç Ekimi Fiyatları

0
106

Saç ekimi fiyatları, günümüzde farklı rakamlar ile ifade edilmektedir. Kişinin durumu, kadın veya erkek olması, işlemi yapan klinik ve uzmanlar gibi ayrıntılar, bu konuda değişikliklere sebep olur.

Saç ekimine ilişkin, detaylı bir biçimde bilgi almak için, mutlaka muayene olmak gereklidir.

Öncelikle güvenilir ve başarılı işler yapan bir klinik ya da saç ekimi merkezi ile görüşmek gerekir. Bazı saç ekimi merkezleri, en uygun saç ekimi fiyatları ile saç ekimi yaptıklarını iddia ederler. Ancak bunu yaparken insanların hayatını tehlikeye atacak boyutta zararlı işlemler yapılabilmektedir. Bu durumlara karşı, kesinlikle dikkatli olmak gerekir.

En Uygun Saç Ekimi Fiyatları

En uygun saç ekim fiyatları ile saç ekimi yapılması, kişileri bazı hatalara düşüren bir durumdur. Uygun fiyatlı olarak işlemi yapan yerleri tercih eden kişiler, bu konuda bazı mağduriyetler yaşayabilirler.

Saç ektirme fiyatları, net olarak açıklanabilecek rakamlar değildir, ancak makul bir seviyede olması gerekir. Bundan dolayı hizmet alırken, normal seviyenin altında hizmet veren, kişilerden ve kliniklerden uzak durulması gerekmektedir.

Saç ekimi fiyatları, kişinin saçındaki açıklığa ve bölgeye uygulanacak olan, ekim sayısına göre değişir. En uygun saç ekimi fiyatları ile hizmet verdiğini söyleyen kliniklerden, uzak durmak gerekir. Saç ekim işlemi için, uygun teknik ve uzman bir ekip gerekir. Uygun teknik ve uzman bir ekip ile uygulama yapan kliniklerin, talep edeceği para da zaten aşağı yukarı bellidir. Normal değerin altına düşülmediği takdirde, doğru saç ekimi ücreti ödeyerek işlem yaptırmak, en doğru davranış olur.

Yönteme Göre Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatları, kişilerin durumuna göre değişir. Her yöntemin, maliyeti değişiktir. FUE saç ekimi fiyatları ile DHI saç ekimi fiyatları, birbirinden farklıdır. FUE yöntemi ile saç ekimi fiyatları, ortalama 6.000 TL’den başlar. DHI yöntemi ya da FUE ile yapılabilen traşsız saç ekimi ücretleri, daha yüksek olur. Fue tekniği ile robotik saç ekim ücretleri ise, diğer yöntemlerden oldukça yüksektir. Robotik saç ekimi fiyatları, 20.000 TL ile 25.000 TL dolayındadır.

Saç Ekimi Nerede Yapılır?

Saç ekiminin, uzman hekimler tarafından klinik ortamda, yapılması gerekir. Cerrahi bir işlem olmasından dolayı saç ekiminin, bakanlıkça ruhsatlandırılan kliniklerde yapılması gerekir. Güzellik merkezleri ve benzeri olan, tıbbi donanıma sahip olmayan yerlerde yapılamaz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here