En Uygun Saç Ekimi Fiyatları

0
11

Saç ekimi fiyatları, günümüzde farklı rakamlar ile ifade edilmektedir. Kişinin durumu, kadın veya erkek olması, işlemi yapan klinik ve uzmanlar gibi ayrıntılar, bu konuda değişikliklere sebep olur. Saç ekimi işlemi için, net belirlenen bir ücret yoktur ve kişiden kişiye değişmektedir.

Saç ekimine ilişkin, detaylı bir biçimde bilgi almak için, mutlaka muayene olmak gereklidir.

Öncelikle güvenilir ve başarılı işler yapan bir klinik ya da saç ekimi merkezi ile görüşmek gerekir. Bazı saç ekimi merkezleri, en uygun saç ekimi fiyatları ile saç ekimi yaptıklarını iddia ederler. Ancak bunu yaparken insanların hayatını tehlikeye atacak boyutta zararlı işlemler yapılabilmektedir. Bu durumlara karşı, kesinlikle dikkatli olmak gerekir.

En Uygun Saç Ekimi Fiyatları

En uygun saç ekim fiyatları ile saç ekimi yapılması, kişileri bazı hatalara düşüren bir durumdur. Uygun fiyatlı olarak işlemi yapan yerleri tercih eden kişiler, bu konuda bazı mağduriyetler yaşayabilirler.

Saç ektirme fiyatları, net olarak açıklanabilecek rakamlar değildir, ancak makul bir seviyede olması gerekir. Bundan dolayı hizmet alırken, normal seviyenin altında hizmet veren, kişilerden ve kliniklerden uzak durulması gerekmektedir.

Saç ekimi fiyatları, kişinin saçındaki açıklığa ve bölgeye uygulanacak olan, ekim sayısına göre değişir. Saç ekimi fiyatını belirlemek için, öncelikle resimli bir muayene yapılır. Ucuz veya en uygun saç ekimi fiyatları ile hizmet verdiğini söyleyen kliniklerden, uzak durulması gerekmektedir. Saç ekim işlemi için, uygun teknik ve uzman bir ekip gerekir. Uygun teknik ve uzman bir ekip ile uygulama yapan kliniklerin, talep edeceği para da zaten aşağı yukarı bellidir. Normal değerin altına düşülmediği takdirde, doğru saç ekimi ücreti ödeyerek işlem yaptırmak, en doğru davranış olur.

Yönteme Göre Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatları, kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre değişir. Her yöntemin maliyeti, değişiklik göstermektedir. Yöntem tercihi de, bunlardan biridir. FUE saç ekimi fiyatları, DHI saç ekimi fiyatlarından farklıdır. FUE yöntemi ile saç ekimi fiyatları, ortalama 6.000 TL’den başlar ek uygulamalar, doktor ve merkez gibi durumlar nedeniyle, fiyatlar yükselir. DHI yöntemi ya da FUE ile yapılabilen traşsız saç ekimi ücretleri, ortalama 2000 TL daha yüksek olur. Fue tekniği ile robotik saç ekim ücretleri ise, diğer yöntemlerden oldukça yüksektir. Robotik saç ekimi fiyatları, 20.000 TL ile 25.000 TL dolayındadır.

Saç Ekimi Ne Kadar Sürer?

Saç ekimi için ne kadar bir süre gerekli olduğu, saç ekimi uygulamasının türü ve kellik yaşanan alanın büyüklüğü ile ilgilidir. DHI metodu ile yapılan saç ekimi uygulaması, daha uzun sürmektedir. Dökülme oranı az olduğu zaman, daha kısa sürer.

Saç Ekimi Nerede Yapılır?

Saç ekiminin, uzman hekimler tarafından klinik ortamda, yapılması gerekir. Cerrahi bir işlem olmasından dolayı saç ekiminin, bakanlıkça ruhsatlandırılan kliniklerde yapılması gerekir. Güzellik merkezleri ve benzeri olan, tıbbi donanıma sahip olmayan yerlerde yapılamaz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here